Davert Bio zielony orkisz, 500 g
Wytrawne z nutą wędzenia
17,99 zł
(35,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyrazisty, lekko wędzony aromat
- Suszony nad ogniem z drewna bukowego
- Idealny do kotlecików i gulaszy
Podobne produkty
Opis
Odkryj wyrazisty sekret kuchni bezmięsnej! Grünkern to orkisz zbierany w fazie półdojrzałej, tradycyjnie suszony nad ogniem z drewna bukowego. Proces ten nadaje ziarnu jego charakterystyczny, intensywnie dymny aromat.
Idealny jako całe ziarno do sałatek, w formie śruty do klasycznych kotlecików z Grünkern lub jako wyrazisty dodatek do zup – to zboże wnosi głębię i charakter do potraw.
Przygotowanie:
- Grünkern zagotować w podwójnej ilości lekko osolonej wody.
- Gotować pod przykryciem na małym ogniu przez 35-40 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-15410 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339154106 |
| Numer producenta: | 15410 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
orkisz zielony[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1436 / 343 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 63 g |
| w tym cukier | 0,8 g |
| substancje balastowe | 9,9 g |
| białko | 12 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio zielony orkisz
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.