Bio złote siemię lniane, 250 g
Łagodna przyjemność i wszechstronność
8,99 zł
(35,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Łagodny, delikatny orzechowy smak
- Wegański zamiennik jajek do wypieków
- Idealny do pieczywa, ciast i batonów musli
Podobne produkty
Opis
Nadaj swojemu musli i wypiekom wyjątkowo delikatny smak dzięki temu złotemu organicznemu siemieniu lnianemu! W porównaniu z brązową odmianą, ta odmiana ma łagodniejszy, delikatnie orzechowy smak. Dzięki swoim doskonałym właściwościom pęcznienia jest nie tylko idealnym składnikiem chlebów, bułek i domowych batoników musli, ale także służy jako naturalny substytut jajek w kuchni wegańskiej - po prostu zmieszany z odrobiną wody wiąże ciasta w sposób roślinny.
Składniki
złote siemię lniane[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2219 / 530 kj / kcal |
| tłuszcz | 43 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 3,7 g |
| węglowodany | 0,9 g |
| w tym cukier | 0,9 g |
| substancje balastowe | 31 g |
| białko | 20 g |
| sól | 0,05 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bio złote siemię lniane
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.