Frierss Sosnowa szynka wędzona 1/4, 1,30 kg (1 kg)
Rustykalna specjalność
55,68 zł 112,00 zł -50%
(55,68 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wędzona nad lokalnym drewnem sosny limby
- Najlepsza jakość mięsa z Austrii
- Lekko pikantna
Opis
Całe mięso wieprzowe jest specjalnie krojone przez rzeźników Frierss i uszlachetniane w stylu rustykalnym za pomocą specjalnej mieszanki przypraw. Następnie jest wędzone nad lokalnym drewnem sosny limby. Ma przez to rustykalny wygląd i subtelną wędzoną nutę delikatnej, cierpkiej sosny.
| Nr art.: | FRI-2128-1,3kg |
|---|---|
| Zawartość: | 1 kg |
| Numer producenta: | 2128-1,3kg |
| Marki: | Frierss |
| Forma diety: | Bez glutenu, Bez laktozy |
| Pochodzenie: | Austria |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym miejscu |
| Informacje ogólne: | Podana waga może się różnić |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera barwników |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 808 / 193 kj / kcal |
| tłuszcz | 13 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 4,7 g |
| węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| białko | 19 g |
| sól | 2,3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Austria, www.frierss.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Frierss Sosnowa szynka wędzona 1/4
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
4 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.