Ankerkraut Pasta Corleone ("Ojciec chrzestny"), 100 g
Filmowa przyjemność do makaronów i sosów
27,99 zł
(279,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Aromat dla makaronu i rodziny
- Edycja specjalna o smaku pomidorowym
- Idealne do spaghetti i innych potraw
Pasujące produkty
Opis
Dzięki specjalnej edycji Pasta Corleone możesz nadać swoim daniom z makaronu szacunek, na jaki zasługują, i nieporównywalny smak. Zaledwie dwie łyżeczki mieszanki wystarczą, aby zmienić zwykły sos w prawdziwą atrakcję następnego rodzinnego posiłku. Ta aromatyczna kreacja do sosu pomidorowego to kulinarna propozycja, której nikt przy stole nie odmówi.
| Nr art.: | AK-4062988021879 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 4062988021879 |
| Numer producenta: | 4062988021879 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Może zawierać śladowe ilości: | M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
Cebula, sól morska, surowy cukier trzcinowy, korzeń selera, czosnek, oregano, czarny pieprz (Piper nigrum)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1168 / 279 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 58 g |
| w tym cukier | 38 g |
| białko | 5,7 g |
| sól | 26,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Pasta Corleone ("Ojciec chrzestny")
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.