Artykuły spożywcze z Austrii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Austria: 1 - 30 z 1441 artykułów

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG, 1.000 ml

  • 100% czysty styryjski olej z pestek dyni COG
  • 20 lat ciągłego złotego medalu z maksymalną liczbą punktów
  • Nagroda Gault&Millau 2019, 2020 & 2023
137,00 zł (137,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Styryjski olej z pestek dyni Premium ChOG

Steirerkraft Styryjski olej z pestek dyni Premium ChOG, 1.000 ml

  • Gwarancja pochodzenia
  • W pełni aromatyczny, delikatny, orzechowy aromat
  • Idealny jako prezent
137,00 zł (137,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Soletti Paluszki solone

Soletti Paluszki solone, 230 g

  • Praktyczne opakowanie rodzinne
  • Oryginalny przepis od 1949 r.
  • Tylko 3,1% tłuszczu
12,99 zł (56,48 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Austria Mozartkugeln Pralinki czekoladowe

Austria Mozartkugeln Pralinki czekoladowe, 16 szt (264 g)

  • Z czekoladą, marcepanem i kremem nugatowym
  • Najsłynniejsza słodycz z Austrii
  • Kawałek kultury austriackiej
31,99 zł (121,17 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Casali Rum-Kokos

Casali Rum-​Kokos, 750 g

  • Z rdzeniem z płynnego rumu
  • Z dużą ilością chrupiącej mlecznej czekolady
  • Pobudza wakacyjny nastrój
75,00 zł (100,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Syrop Almdudler

Almdudler Syrop Almdudler, 0,70 l

  • Wyjątkowy smak Almdudler
  • Z owocowym smakiem kwiatów bzu
  • Orzeźwiająca melisa
17,99 zł (25,70 zł / l)

Dostawa do 5 października

Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG

Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG, 1 l

  • Kulinarny specjał
  • Wyjątkowy smak
  • Gęsty i ciemnozielony
123,01 zł 130,00 zł (123,01 zł / l)

Dostawa do 5 października

Steirerkraft Naturalne pestki dyni

Steirerkraft Naturalne pestki dyni, 200 g

  • 100% styryjskich pestek dyni
  • Lekko prażone
  • Idealne jako przekąska, gotowania i pieczenia
15,99 zł (79,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Styryjski olej z pestek dyni premium bio COG

Steirerkraft Styryjski olej z pestek dyni premium bio COG, 1000 ml

  • 100% czysty
  • Kolor ciemnozielony
  • Bez technologii genetycznej
166,00 zł (166,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Josef & Hedwig Hödl Styryjski olej z pestek dyni COG

Josef & Hedwig Hödl Styryjski olej z pestek dyni COG, 1000 ml

  • Produkcja tradycyjna
  • Wykonany z najlepszych dyń
  • Wspaniały orzechowy smak
130,00 zł (130,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Pudełko kartonowe z pralinami czekoladowymi

Austria Mozartkugeln Pudełko kartonowe z pralinami czekoladowymi, 18 szt (297 g)

  • Z marcepanem i nugatem
  • Pokryta ciemną czekoladą
  • Idealne jako prezent
45,99 zł (154,85 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Berghofer Farmery Styryjski olej z pestek dyni w puszce

Berghofer Farmery Styryjski olej z pestek dyni w puszce, 1.000 ml

  • W 100% czysty olej z nasion pierwszego tłoczenia
  • Idealny w podróży
  • COG
137,00 zł (137,00 zł / l)

Dostawa do 14 października

Naturrein - dżem z wczesnej moreli (Rosenmarille)

Darbo Naturrein -​ dżem z wczesnej moreli (Rosenmarille), 450 g

  • 50% owoców
  • Aromatyczny rarytas
  • Ulubiony rodzaj
21,99 zł (48,87 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Schadler Skwarki

Schadler Skwarki, około 200-​250 g (200 g)

  • Z bekonu
  • Lekko solone
34,99 zł (174,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Rauch Happy Day sok z marakui Tetra

Rauch Happy Day sok z marakui Tetra, 1 l

  • Owocowy i egzotyczny smak
  • Smakuje czysty i zmieszany
  • Wegańska receptura
12,99 zł (12,99 zł / l)

Dostawa do 5 października

Raabauer Eisvogel Organiczny olej z nasion dyni

Raabauer Eisvogel Organiczny olej z nasion dyni, 1 l

  • Orzechowe nuty
  • Silny aromat
  • Wspaniały kolor
152,00 zł (152,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Radatz Kiełbasa austriacka "käsekrainer"

Radatz Kiełbasa austriacka "käsekrainer", 10 szt. (1.400 g)

  • Świetne do grillowania
  • Z najlepszego mięsa
  • Z pikantnym serem Emmentaler
69,00 zł (49,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wiberg Kolorowy pieprz

Wiberg Kolorowy pieprz, 43 g

  • Mieszanka pieprzu i pieprz brazylijski
  • Przyjemnie ostra i aromatyczna
  • Wysokiej jakości aromatyczny młynek
8,24 zł 16,99 zł (191,63 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Styryjska fasola wielokwiatowa CNP gotowa do jedzenia

Steirerkraft Styryjska fasola wielokwiatowa CNP gotowa do jedzenia, 425 ml

  • Specjalność Styrii
  • Gotowa do podania
  • Niemarynowana
19,99 zł (47,04 zł / l)

Dostawa do 5 października

Kiendler Styryjski olej z pestek dyni COG

Kiendler Styryjski olej z pestek dyni COG, 500 ml

  • Delikatnie prażona i szlachetna w smaku
  • W 100% chroniony przed światłem w puszce
  • Długotrwały i wytrzymały
96,00 zł (192,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

STAUD‘S Organiczny miód kwiatowy z Austrii

STAUD‘S Organiczny miód kwiatowy z Austrii, 37 g

  • Najlepsza jakość organiczna
  • Naturalna słodycz
  • 100% z Austrii
6,99 zł (188,92 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka

Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka, 1 l

  • Z chronionej geograficznie uprawy
  • Tradycyjne przetwarzanie
  • Smak orzechowy
146,00 zł (146,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Sasaka - oryginalny smalec ze skwarkami z Karyntii

Frierss Sasaka -​ oryginalny smalec ze skwarkami z Karyntii, 150 g

  • Z najlepszych składników
  • Delikatne nuty pieprzu i czosnku
  • Według tradycyjnej receptury
12,99 zł (86,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

STAUD‘S Konfitura Ekologiczny czarny bez

STAUD‘S Konfitura Ekologiczny czarny bez, 250 g

  • Z Austrii
  • Czyste biologiczne
27,99 zł (111,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

STAUD‘S Dzika róża tarta

STAUD‘S Dzika róża tarta, 250 g

  • Z wybranych owoców
  • Bez kawałków owoców
  • Nie za słodkie
21,99 zł (87,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Manner Wafelki Neapolitaner

Manner Wafelki Neapolitaner, 300g -​ 4 szt.

  • Tradycyjna specjalność
  • 5 cienkich, chrupiących wafli
  • Z kremem kakaowym z orzechami laskowymi
25,99 zł (86,63 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Naturrein  Extra - dżem jeżyna i czarna porzeczka

Darbo Naturrein Extra -​ dżem jeżyna i czarna porzeczka, 450 g

  • Gładka konsystencja
  • 50% owoców
  • Starannie wyprodukowana
21,99 zł (48,87 zł / kg)

Dostawa do 5 października

MAMA's Salsa z pieczonej papryki - Łagodna

MAMA's Salsa z pieczonej papryki -​ Łagodna, 550 g

  • Wyrazista i kremowa
  • Wegańska i bezglutenowa
  • W 100% naturalne składniki
22,47 zł 32,99 zł (40,85 zł / kg)

Dostawa do 5 października

SteirerKren - chrzan ze Styrii

SteirerKren SteirerKren -​ chrzan ze Styrii, 100 g

  • Uprawa, przetwarzanie, butelkowanie w Styrii
  • Smakuje jak świeżo starty
  • Bez dodatkowych wzmacniaczy smaku
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Recheis Włoski makaron premium zielony lasagne

Recheis Włoski makaron premium zielony lasagne, 250 g

  • Semolina z pszenicy durum i jajka
  • Szybkie, kreatywne dania
  • Długi okres trwałości
7,99 zł (31,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października