M&M's M&M's Cookie Dough, 290 g
Czekolada spotyka się z ciastkiem
27,99 zł
(96,52 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Chrupiąca powłoka cukrowa
- Idealne w podróży
- W praktycznej torebce
Pasujące produkty
Opis
Delikatna mleczna czekolada łączy się z miękkim ciastem biszkoptowym, pokrytym chrupiącą warstwą cukru. To połączenie sprawia, że M&M'S® Cookie Dough to wyjątkowa przekąska - idealna w podróży lub do dzielenia się na przyjęciach. Dzięki kolorowej powłoce czekoladowe pastylki pozostają przyjemnie twarde i rozpływają się w ustach.
| Nr art.: | XZO-MAS-608846 |
|---|---|
| Zawartość: | 290 g |
| EAN: | 5900951357527 |
| Numer producenta: | 608846 |
| Marki: | M&M's |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
cukier, masa kakaowa, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, Glukosesirup, olej palmowy, skrobia, permeat serwatki (mleko), skondensowane mleko odtłuszczone, shea, olej palmowy, sól, zagęszczacz (celuloza), Emulgator (lecytyna sojowa), dekstryna, Aromat, środki powlekające (wosk karnauba), barwnik (betanina, kurkumina, E133, Calciumcarbonat, karoten (E160a), Beta-apo-8-karotenal (E160e)), olej palmowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1997 / 477 kj / kcal |
| tłuszcz | 19 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 12 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukier | 65 g |
| białko | 4,3 g |
| sól | 0,2 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Austria, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla M&M's Cookie Dough
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.