Galup Baci di Dama, 150 g
Klasyczne piemonckie ciasteczka z orzechami laskowymi i czekoladą
61,00 zł
(406,67 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bez glutenu i laktozy
- Kruche ciasto i gorzka czekolada
- Z orzechami laskowymi
Pasujące produkty
Opis
Ten specjał łączy w sobie dwa kruche ciasteczka z nadzieniem z gorzkiej czekolady, tworząc tradycyjne piemonckie ciasto. Przepis jest bezglutenowy i bez laktozy, a jego podstawą jest zrównoważony smak orzechów laskowych i bogatego kakao. Niezależnie od tego, czy są eleganckim prezentem, czy też do dzielenia się, te ciasteczka oferują wyjątkowe doznania włoskiej sztuki cukierniczej.
| Nr art.: | IMP-C30005 |
|---|---|
| Zawartość: | 150 g |
| EAN: | 8053288210236 |
| Numer producenta: | C30005 |
| Marki: | Galup |
| Forma diety: | Bez glutenu, Bez laktozy |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera laktozy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2332 / 557 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 18,8 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 25 g |
| substancje balastowe | 1,6 g |
| białko | 3,7 g |
| sól | 0,4 g |
Składniki
masło laktosefrei[1], cukier, orzechy laskowe, mąka ryżowa, orzechy laskowe (orzechy), mączka kukurydziana, skrobia kukurydziana, białko pasteryzowane, mąka z nasion szarańczyna strąkowego
- Restlaktosegehalt von unter 0,01% im Endprodukt
gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, Emulgator (laktoza)), soja, aromat waniliowy
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Włochy, www.galup.it |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Galup Baci di Dama
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.