Galup Baci di Dama, 150 g

Klasyczne piemonckie ciasteczka z orzechami laskowymi i czekoladą

43,42 zł 63,00 zł -31%

(289,47 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Bez glutenu i laktozy
  • Kruche ciasto i gorzka czekolada
  • Z orzechami laskowymi

Kupowane często z STAUD‘S Morelowa marmolada - z niską zawartością cukru, 200 g

Galup Baci di Dama, 150 g 43,42 zł (289,47 zł / kg)
STAUD‘S Morelowa marmolada - z niską zawartością cukru, 200 g 17,99 zł (89,95 zł / kg)
Cena całkowita: 61,41 zł
Opis

Ten specjał łączy w sobie dwa kruche ciasteczka z nadzieniem z gorzkiej czekolady, tworząc tradycyjne piemonckie ciasto. Przepis jest bezglutenowy i bez laktozy, a jego podstawą jest zrównoważony smak orzechów laskowych i bogatego kakao. Niezależnie od tego, czy są eleganckim prezentem, czy też do dzielenia się, te ciasteczka oferują wyjątkowe doznania włoskiej sztuki cukierniczej.

Nr art.: IMP-C30005
Zawartość: 150 g
EAN: 8053288210236
Numer producenta: C30005
Marki: Galup
Forma diety: Bez glutenu, Bez laktozy
Może zawierać śladowe ilości: H - orzechy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej
Właściwości: bezglutenowy, nie zawiera laktozy
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2332 / 557 kj / kcal
tłuszcz 39 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 18,8 g
węglowodany 48 g
  w tym cukier 25 g
substancje balastowe 1,6 g
białko 3,7 g
sól 0,4 g
Składniki

masło bez laktozy[1], cukier, orzechy laskowe, mąka ryżowa, orzechy laskowe (orzechy), mączka kukurydziana, skrobia kukurydziana, białko pasteryzowane, mąka z nasion szarańczyna strąkowego

  1. Zawartość resztkowej laktozy poniżej 0,01% w produkcie końcowym

gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, Emulgator (laktoza)), soja, aromat waniliowy

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Włochy, www.galup.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Galup Baci di Dama