Zestawy podarunkowe

Chcesz uszczęśliwić ukochaną osobę indywidualnym pomysłem na prezent?

Przygotowujemy zestawy podarunkowe z produktami najwyższej jakości zgodnie z Twoimi indywidualnymi życzeniami. Tutaj znajdziesz typowe austriackie specjały, nagradzane klasyki i prawdziwe rarytasy z całego świata.

Chętnie dostarczymy w wyznaczonym przez Ciebie terminie zestaw, które sam skomponowałeś lub gotowe zestawy z naszego asortymentu. Na prezent świąteczny, na Wielkanoc, na urodziny lub rocznice. Nasze kulinarne niespodzianki zawsze się sprawdzą.

Nasze opakowania prezentowe:
Wybierz odpowiednie dla Ciebie spośród naszych opakowań prezentowych. Od eleganckich pudełek składanych z błyszczącym wykończeniem, opakowań z tektury falistej z okienkami po ciemne pudła składane z magnetycznym zamknięciem, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty są pięknie zapakowane w Sizzlepak w wybranym przez Ciebie pudełku upominkowym. Tektura falista służy do optymalnej ochrony produktów. Zwykle używamy Sizzlepak w naturalnym kolorze, ale za dodatkową opłatą możemy również zorganizować dla Ciebie inny kolor.

Wysyłka:
Chętnie zajmiemy się wysyłką za Ciebie. W zależności od wielkości zamówienia dostarczamy z naszymi partnerami wysyłkowymi w określonym przez Ciebie terminie. Koszty tego są obliczane w zależności od wielkości zamówienia.

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz odpowiedniego prezentu dla klientów, partnerów biznesowych i pracowników? Nie ma problemu - chętnie Ci pomożemy! Oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania, dostosowane do Państwa życzeń i wymagań.

Aby móc przedstawić Państwu ofertę dopasowana do Państwa preferencji prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontakotwego do zapytania o pakiety prezentowe!

Prośba o pudełka prezentowe

Wybrane pudełka

Wprowadzając swoje dane zgadzasz się z naszą polityką prywatności w www.piccantino.pl.