Kölln Gruboziarniste płatki owsiane - Echte Kölln Kernige, 500 g
Mocny kęs - pełny smak owsa
8,99 zł
(17,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Rodzaje:
Właściwości i zalety
- 100% pełnoziarniste
- Mocny kęs i pełny smak
- Wszechstronne zastosowanie w kuchni
Opis
Jeśli lubisz intensywny smak, te płatki owsiane są właśnie dla Ciebie. Zachowują twardą strukturę nawet po ugotowaniu i mają intensywny smak. Idealne do musli, wypieków lub jako panierka.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1511 / 361 kj / kcal |
| tłuszcz | 6,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 14 g |
| sól | 0 g |
Składniki
100 % owies pełnoziarnisty
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Peter Kölln GmbH & Co. KGaA, Westerstraße 22-24, 25336, Elmshorn, Niemcy, kontakt@peterkoelln.de, www.koelln.de/pages/impressum |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Gruboziarniste płatki owsiane - Echte Kölln Kernige
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.