Mia Bella Cukierki - Latte Macchiato (opakowanie 2 sztuki), 88 g
Smak kawy do ssania
6,99 zł
(79,43 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Kremowy smak kawy
- Słodzone izomaltem i sukralozą
- Podwójne opakowanie
Opis
Te kremowe cukierki do ssania mają smak Latte Macchiato i można rozkoszować się nimi również w drodze. Produkt został posłodzony izomaltem i sukralozą.
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 0 / 0 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Sulá GmbH, Industriestraße 23, 48629 , Metelen, Niemcy, www.sula.de/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Mia Bella Cukierki - Latte Macchiato (opakowanie 2 sztuki)
2 recenzje klientów w innym języku
4,5 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (50%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.