Milka Zając wielkanocny alpejskie mleko (3x15g), 45 g
Na podarunek lub do dekoracji
17,99 zł
(399,78 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Klasyczna czekolada z alpejskiego mleka
- Chrupiące i rozpływające się w ustach
- 3 puste figurki
Podobne produkty
Opis
Mały upominek, czule włożony do gniazda przez fioletowego, wielkanocnego zajączka Milka: rozpływająca się w ustach mleczna czekolada Milka w postaci trzech chrupiących, pustych w środku figurek, każda o wadze 15 gramów - idealna jako prezent lub do dekoracji świątecznych stołów!
| Nr art.: | TG-187393 |
|---|---|
| Zawartość: | 45 g |
| EAN: | 7622210386380 |
| Numer producenta: | 187393 |
| Marki: | Milka |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, słodka serwatka w proszku (z mleka), czysty tłuszcz maślany, lecytyna sojowa[1], Masa z orzechów laskowych, aromat
- emulgatory
Zawiera co najmniej 30% kakao.Może zawierać inne orzechy i pszenicę.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2257 / 539 kj / kcal |
| tłuszcz | 31 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 19 g |
| węglowodany | 57 g |
| w tym cukier | 55 g |
| substancje balastowe | 2,4 g |
| białko | 6,5 g |
| sól | 0,28 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Austria, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Milka Zając wielkanocny alpejskie mleko (3x15g)
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.