Demmers Teehaus Bio Syrop – Czarna herbata z limonką, 500 ml
Orzeźwiająca limonka spotyka intensywną czarną herbatę
65,00 zł
(130,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Baza z prawdziwej czarnej herbaty
- Naturalna słodycz owoców bez dodatku cukru kryształowego
- Bardzo wydajny dzięki proporcji mieszania 1:10
Pasujące produkty
Opis
Dzięki temu praktycznemu syropowi do herbaty mrożonej w jakości organicznej przygotujesz idealne orzeźwienie w mgnieniu oka! Starannie opracowana receptura łączy intensywny ekstrakt z czarnej herbaty z orzeźwiająco kwaśną nutą prawdziwego soku z limonki oraz owocowych jabłek pochodzących z upraw w jakości organicznej.
To, co go wyróżnia, to przyjemna, naturalna słodycz pochodząca wyłącznie z wysokiej jakości soków owocowych w jakości organicznej – bez dodatku rafinowanego cukru. Aby przygotować własną herbatę mrożoną premium, wystarczy wymieszać syrop z zimną wodą (lub gazowaną wodą mineralną) w proporcji 1:10 i od razu cieszyć się intensywnie owocowym napojem!
Przygotowanie:
Wymieszać syrop z wodą w proporcji 1:10.
| Nr art.: | DT-00-93761 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012529 |
| Numer producenta: | 00-93761 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1541 / 368 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,05 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,02 g |
| węglowodany | 90 g |
| w tym cukier | 86 g |
| białko | 0,23 g |
| sól | 0,08 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Bio Syrop – Czarna herbata z limonką
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.200 art.