NISSIN Soba Bag Teriyaki, Duże opakowanie - 9 szt.
Przyjemność w domu
37,96 zł 42,84 zł -11%
(4,22 zł / szt., Wszystkie ceny zawierają VAT
Właściwości i zalety
- Praktyczny format torebki
- Z shiitake i warzywami
- Teriyaki-typowo słodki i pikantny
Opis
Klasyka teriyaki w praktycznej saszetce: z karmelizowanym sosem sojowym, grzybami shiitake i warzywami, Nissin Soba Teriyaki oferuje pełną smaku, słodko-pikantną rozkosz z makaronem w stylu woka - idealną na szybki azjatycki posiłek.
| Nr art.: | BL_MM-2432B |
|---|---|
| Zawartość: | 9 szt. |
| Marki: | NISSIN |
| Może zawierać śladowe ilości: | B - Skorupiaki, D - ryby, G - mleko, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, R - mięczaki |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
Soba Bag Teriyaki
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 829 / 198 kj / kcal |
| tłuszcz | 8,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 4,1 g |
| węglowodany | 25,1 g |
| w tym cukier | 2,6 g |
| białko | 4,4 g |
| sól | 1,4 g |
Składniki
Soba Bag Teriyaki
83,3 % makaron (mąka pszenna, olej palmowy, sól kuchenna, Regulatory kwasowości (sód, węglan potasu), stabilizator (trifosforan), zagęszczacz (guma guar), środek przeciwutleniający (ekstrakty zawierające silne tokoferole)), 16 % sos do przyprawiania (sos sojowy (woda, soja, sól kuchenna, pszenica), cukier, olej rzepakowy, glukoza, wzmacniacz smaku (glutaminian sodu, E635), hydrolizowane białko kukurydzy, przyprawy, barwnik (karmel), mięso z kurczaka w proszku, skrobia modyfikowana, aromaty[1])
- zawiera seler
Przygotowanie
Informacje prawne
| Producent: | Nissin Foods GmbH, Ginnheimer Str. 6, 65760, Eschborn, Niemcy, contact.de@nissin.com, www.de.nissin-foods.eu/impressum |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla NISSIN Soba Bag Teriyaki
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.