Pomidory drobno pokrojone z bazylią, 300 g
Włoska atmosfera przy stole w jadalni
12,99 zł
(43,30 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Idealne jako podstawa
- Równomiernie pokrojone
- Wszechstronne do dań kuchni śródziemnomorskiej
Pasujące produkty
Opis
Równomiernie pokrojone kawałki pomidorów zawierają delikatną bazylię, która nadaje sosowi zrównoważony, śródziemnomorski smak. Stanowią bazę do klasycznych sosów pomidorowych, gulaszy, zup warzywnych i innych włoskich dań.
Składniki
kawałki pomidorów, 1 % bazylia, sól, cukier
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 88 / 21 kj / kcal |
| białko | 1 g |
| węglowodany | 3 g |
| w tym cukier | 3 g |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| substancje balastowe | 0,9 g |
| sól | 0,7 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Pomidory drobno pokrojone z bazylią
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.