Pomito Sos do pizzy i makaronu, 500 g
Włoski smak śródziemnomorskich potraw
17,99 zł
(35,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Szybki i łatwy w przygotowaniu
- Naturalne składniki najlepszej jakości
- Tradycyjny włoski smak
Pasujące produkty
Opis
Sos do pizzy i makaronu łączy dojrzewające w słońcu pomidory z oliwą z oliwek, oregano, pietruszką, chili i czosnkiem. Nadaje się zarówno jako baza do pizzy, jak i makaronu, nadając potrawom zrównoważony, śródziemnomorski smak.
| Nr art.: | EDH-10034341 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 8032793343400 |
| Numer producenta: | 10034341 |
| Marki: | Pomito |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
91 % pomidory, 3 % Cebula, 3 % oliwa z oliwek, sól, 0,6 % czosnek, cukier, 0,3 % pietruszka, naturalny aromat czosnku, 0,04 % oregano, 0,02 % Chilli
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 377 / 90 kj / kcal |
| białko | 1,4 g |
| węglowodany | 19,7 g |
| w tym cukier | 18,9 g |
| tłuszcz | 0,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| sól | 2,6 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Pomito Sos do pizzy i makaronu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.