Rummo Le Classiche – Linguine N°13, 1.000 g
Na autentyczne chwile z makaronem!
24,99 zł
(24,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Płaski kształt dla idealnego przylegania sosu
- Dłużej zachowuje sprężystość
- Idealne do lekkich, śródziemnomorskich sosów
Opis
Dzięki Linguine No. 13 od Rummo na talerzu pojawia się wyjątkowo elegancka forma makaronu! Te płaskie spaghetti z najwyższej jakości semoliny z pszenicy durum to idealny wybór, gdy poszukiwany jest makaron, który wyjątkowo dobrze otula sosy. Warto spróbować ich w klasycznej wersji „alla caprese” z soczystymi pomidorami, kremową mozzarellą i świeżą bazylią – to proste danie, które dzięki jakości tego makaronu staje się prawdziwą kulinarną atrakcją!
Dzięki metodzie Lenta Lavorazione linguine dłużej zachowują sprężystość, zapewniając idealne al dente przy każdym przygotowaniu. Chropowata powierzchnia sprawia, że pesto lub lekkie sosy doskonale przylegają, a każdy kęs zachwyca pełnią smaku.
| Nr art.: | AV-446700 |
|---|---|
| Zawartość: | 1.000 g |
| EAN: | 8008343230131 |
| Numer producenta: | 446700 |
| Marki: | Rummo |
| Pochodzenie: | Włochy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bez inżynierii genetycznej |
Składniki
100 % mąka z pszenicy durum
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1491 / 356 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 69,5 g |
| w tym cukier | 3,1 g |
| białko | 14,5 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Rummo Le Classiche – Linguine N°13
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.