Conte de Cesare Całe obrane pomidory, 400 g
Najwyższa jakość dla Twoich potraw
13,99 zł
(58,29 zł / kg Waga netto po odsączeniu, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Obrane pomidory ze starannie wyselekcjonowanych owoców
- Delikatny proces produkcji
- Zanurzone w wyjątkowo gęstym soku
Pasujące produkty
Opis
Polpa di pomodoro powstaje ze starannie wyselekcjonowanych pomidorów Roma, które są delikatnie przetwarzane w ciągu 12 godzin od zbioru. Grubo krojone pomidory w kostce zanurzone są w wyjątkowo gęstym soku i podlegają stałym kontrolom jakości. Nadają włoskim potrawom, takim jak pizza czy sugo, wyjątkowo świeży i wyrafinowany smak.
| Nr art.: | EDH-10829520 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 9004698205205 |
| Numer producenta: | 10829520 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 126 / 30 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 5,5 g |
| w tym cukier | 3,9 g |
| białko | 1,3 g |
| sól | 0,03 g |
Składniki
obrane pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Całe obrane pomidory
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.