TEEKANNE Premium Selection Box, 180 torebek herbaty (390 g)

Kompaktowy i z pokrywką chroniącą aromat

Nowość w sklepie!

143,00 zł

(366,67 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 180 torebek herbaty

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 12 smaków po 15 torebek
  • Pakowane pojedynczo
  • Idealne do cateringu

Kupowane często z TEEKANNE Bio Sleep & Dream, 34 g

TEEKANNE Premium Selection Box, 180 torebek herbaty (390 g) 143,00 zł (366,67 zł / kg)
TEEKANNE Bio Sleep & Dream, 34 g 16,99 zł (499,71 zł / kg)
Cena całkowita: 159,99 zł
Opis

Odkryj Premium Selection Box ze 180 wyselekcjonowanymi torebkami herbaty Teekanne w 12 różnych smakach. Każda torebka jest zapakowana oddzielnie w specjalne opakowanie chroniące aromat.

Wykwintne pudełko jest szczególnie odpowiednie dla branży gastronomicznej, segmentu konferencyjnego i dla absolutnych miłośników herbaty, którzy lubią mieć duży zapas różnych herbat w domu. Różnorodność smaków waha się od zielonej herbaty do klasyki czarnej herbaty, czystych herbat ziołowych i owocowych do wykwintnych mieszanek herbat.

Nr art.: TK-80115
Zawartość: 390 g
EAN: 9001475801155
Numer producenta: 80115
Marki: TEEKANNE
Składniki

czarna herbata, aromat bergamotki, aromat cytrynowy

czarna herbata

czarna herbata

zielona herbata

rooibos, liście jeżyny , rumianek pospolity (Chamomilla recutita), werbena cytrynowa, mięta, koper, lukrecja gładka (Glycorhiza glabra), cynamon

rumianek pospolity (Chamomilla recutita)

mięta

kwiaty hibiskusa, jabłko, dzika róża, aromat truskawki, aromat z pomarańczy, naturalny aromat, liście stewii, truskawki, skórka pomarańczy

jabłko, kwiaty hibiskusa, słodkie liście jeżyny, skórka pomarańczy, Zakwaszacz (kwas cytrynowy, aromat malinowy, aromat jeżynowy, jeżyny, jagody borówki czernicy, truskawki, Maliny)

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austria, www.teekanne.at/de-at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TEEKANNE Premium Selection Box