Kalendarz adwentowy z czekoladą

Słodkie oczekiwanie z czekoladowymi kalendarzami adwentowymi

Delektuj się przyjemnością świąt już dziś i zamów swój kalendarz adwentowy dla dzieci i dorosłych. Znane marki taki jak: Zotter, Lindt, Hofbauer, Küfferle czy Kinder, ale również międzynarodowe takie jak Dolfin, Simon Coll i Venchi skrócą twój czas oczekiwania dzięki czekoladom i pralinom.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki
Filtr

Czekoladowe kalendarze adwentowe: 3 artykuły

Kalendarz adwentowy - jarmark bożonarodzeniowy

Lindt Kalendarz adwentowy -​ jarmark bożonarodzeniowy, 304 g

  • 24 kreacje z czekolady mlecznej
  • Śliczna, świąteczna dekoracja
  • Do rozłożenia i postawienia
148,70 zł 166,00 zł (489,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Küfferle Kalendarz adwentowy kocie języczki

Küfferle Kalendarz adwentowy kocie języczki, 100 g

  • Delikatna czekolada mleczna
  • Z kocim Quizem
  • Z grą memory do zrobienia
67,50 zł 75,00 zł (675,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Küfferle Kalendarz adwentowy "kocie języczki"

Küfferle Kalendarz adwentowy "kocie języczki", 100 g

  • 24 kocie języczki
  • 24 ciekawe informacje
  • Na tylnej stronie gra memory
67,50 zł 75,00 zł (675,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października