ZAGLER MÜSLIBÄR Bio NO FAKE PRO High Protein Musli, 300 g

Z płatkami sojowymi zamiast zbóż

46,18 zł 52,00 zł -11%

(153,93 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 g

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Chrupiące i wegańskie
  • Bez cukru trzcinowego i buraczanego
  • Z migdałami i pestkami dyni

Kupowane często z Darbo Miód od austriackich pszczelarzy, 500 g

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio NO FAKE PRO High Protein Musli, 300 g 46,18 zł (153,93 zł / kg)
Darbo Miód od austriackich pszczelarzy, 500 g 36,54 zł (73,08 zł / kg)
Cena całkowita: 82,72 zł
Opis

Chrupiące i wegańskie organiczne musli wysokobiałkowe NO FAKE PRO od Zagler Müslibär zamiast ziaren zawiera płatki sojowe, a w skład receptury NIE wchodzą tłuszcz palmowy, cukier oraz cukier trzcinowy. Musli słodzone jest syropem z agawy. Migdały, pestki słonecznika i pestki dyni zapewniają cudownie orzechowy smak.

Nr art.: ZMB-NP300
Zawartość: 300 g
EAN: 9120009600924
Numer producenta: NP300
Marki: ZAGLER MÜSLIBÄR
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera pszenicy
Składniki

67 % płatki sojowe[1], nasiona słonecznika[1], migdały[1], Syrop z agawy[1], olej słonecznikowy[1], pestki dyni[1], Siemię lniane[1], cynamon[1], sól stołowa

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2219 / 530 kj / kcal
tłuszcz 34 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,2 g
węglowodany 9,1 g
  w tym cukier 7,2 g
substancje balastowe 18 g
białko 38 g
sól 0,03 g
Zagler Müslibär - wielka różnica w oleju palmowym
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: ZAGLER BIO GmbH, Peter-Rosegger-Weg 12, 5280, Braunau, Austria, www.mueslibaer.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla ZAGLER MÜSLIBÄR Bio NO FAKE PRO High Protein Musli