Zotter Schokoladen Bio Kolorowe pisanki, 116 g
Do koszyka wielkanocnego
83,00 zł
(715,52 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 8 bezalkoholowych czekoladowych jajek
- Różne nadzienia
- Kolorowo zapakowane
Opis
Kolorowa kolekcja jajek zawiera następujące odmiany:
- 2x jajko z ciemnej czekolady, wypełnione kremem nugatowym z orzechów laskowych
- 2x jajko z mlecznej czekolady, wypełnione delikatnym migdałowym kremem nugatowym i odrobiną olejku różanego
- 1x jajko z białej czekolady wypełnione kremem truskawkowym i nugatem makadamia
- 1x jajko z białej czekolady cytrynowej, wypełnione owocowym kremem jagodowym i warstwą nugatu karmelowego
- 1x jajko z białej czekolady, wypełnione owocowym karmelem z marakui i kremem nugatowym z nerkowców
- 1x jajko z malinowej czekolady, wypełnione miękkim karmelem malinowym i warstwą nugatu z różowych owoców
Wskazówka:
Nadzienie może ulec zmianie! Może się różnić w zależności od dostępności smaków.
| Nr art.: | ZSM-26703 |
|---|---|
| Zawartość: | 116 g |
| EAN: | 9006403062394 |
| Numer producenta: | 26703 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair |
| Pochodzenie: | Austria |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bez alkoholu |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], migdały[2], orzechy laskowe[2], masa kakaowa[1], olej migdałowy[2], pełne mleko w proszku[2], cukier puder[2], bita śmietana[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], syrop cukru inwertowanego[2], orzechy nerkowca[1], słodka serwatka w proszku[2], Masło[2], orzechy makadamia[1], jagody borówki czernicy[2], liofilizowane maliny[2], koncentrat malinowy[2], koncentrat soku z marakui[2], cukier trzcinowy[1], truskawki[2], olej z orzechów laskowych[2], cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2]), syrop glukozowy[2], koncentrat truskawkowy[2], marakuja liofilizowana[2] (maltodekstryna[2], koncentrat soku z marakui[2]), Emulgator (laktoza (soja)), verjus[2], liofilizowane truskawki[2], mleko pełnotłuste [2], koncentrat soku z cytryny[2], Emulgator (laktoza (słonecznik)), liofilizowane jagody, karmelizowane mleko w proszku[2] (odtłuszczone mleko w proszku[2], cukier[2]), liofilizowane mango[2], strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, liofilizowane czerwone porzeczki[2], jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka[2], cynamon[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], kwiaty róży[2], kardamon (Elettaria cardamomum)[2], olejek różany[2], proszek z fasoli tonka[2], kolendra[2], 70 % min. kakao w ciemnej czekoladzie[2], 40 % Przynajmniej w mlecznej czekoladzie[2]
- Ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu 59% / z certyfikowanego rolnictwa biologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2650 / 633 kj / kcal |
| tłuszcz | 48 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 20 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 40 g |
| białko | 7,2 g |
| sól | 0,14 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Kolorowe pisanki
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.