Soletti Wilde Brezel - Precle Tomatenpesto Style, 100 g
Precle doprawione pesto pomidorowym
16,99 zł
(169,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowo chrupiące
- Intensywny smak
- Idealne na przyjęcia
Pasujące produkty
Opis
Chrupiące precle Soletti Wilde Brezel Tomatenpesto Style to wyjątkowa przekąska o intensywnym smaku inspirowanym aromatycznym pesto pomidorowym. Połączenie delikatnej nuty pomidorów z ziołowymi akcentami sprawia, że każdy kęs jest wyrazisty i pełen charakteru. Idealne jako szybka przekąska na co dzień, do dzielenia się lub jako dodatek do spotkań z przyjaciółmi.
| Nr art.: | XFA-KEL-10002209 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159162353 |
| Numer producenta: | 10002209 |
| Marki: | Soletti |
| Forma diety: | Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
mąka pszenna, olej rzepakowy, sól, słód pszenny, proszek pomidorowy, Mozzarella Pulver, cebula w proszku, czosnek w proszku, drożdże, cukier, ekstrakt drożdżowy, naturalny aromat, Milchkonzentrat, środek spulchniający (wodorowęglan sodu), regulator kwasowości (wodorotlenek sodu)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1691 / 404 kj / kcal |
| tłuszcz | 7,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukier | 0,8 g |
| substancje balastowe | 4,2 g |
| białko | 12 g |
| sól | 2,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Wilde Brezel - Precle Tomatenpesto Style
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.