Alnatura Bio Caffe Latte Macchiato, 230 ml
Mleko od alpejskich krów spotyka kawę Arabica
4,99 zł
(21,70 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Mleczno-słodki smak
- Jakość organiczna
- Gotowa do spożycia
Opis
Alnatura Caffè Latte Macchiato to idealna kawa organiczna do picia w podróży. Napój łączy w sobie mleko z austriackich gospodarstw górskich i aromatyczną kawę Arabica, tworząc przyjemny mleczno-słodki smak.
Mleko pochodzi od rolników górskich, którzy aktywnie przyczyniają się do utrzymania naturalnych krajobrazów i zachowania różnorodności biologicznej. Nie jest chłodzony i wykonany z ekologicznych składników - praktyczny, zrównoważony i po prostu pyszny.
| Nr art.: | MM-144005 |
|---|---|
| Zawartość: | 230 ml |
| EAN: | 4104420135321 |
| Numer producenta: | 144005 |
| Marki: | Alnatura |
| Kawa: | Gotowe do picia |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | zawiera kofeinę |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 297 / 71 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,9 g |
| węglowodany | 8 g |
| w tym cukier | 7,6 g |
| substancje balastowe | 0,2 g |
| białko | 3 g |
| sól | 0,29 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Bio Caffe Latte Macchiato
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.