Alnatura Bio mus jabłkowy z porzeczką i maliną, 360 g
100 % owoców
9,99 zł
(27,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
-
-
Alnatura
Bioland mus jabłkowy
Tylko jabłka, nic więcej
8,99 zł(12,84 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy z bananem
Do wszechstronnego zastosowania w kuchni
6,99 zł(19,42 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy z morelą
100% owoców i przyjemności
7,99 zł(22,19 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus owocowy z pigwy i gruszki z bananem
Bez klasycznego jabłka
8,99 zł(24,97 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy - porzeczka i malina
100 % owoców
9,99 zł(27,75 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Jakość organiczna
- Wegański
- Bez dodatków, jako deser lub dodatek
Opis
Organiczny mus jabłkowy z porzeczką i maliną marki Alnatura składa się w 100 % z owoców i przekonuje aromatycznym smakiem porzeczek oraz malin. Produkt nadaje się jako deser lub dodatek do ryżu na mleku, naleśników i wielu innych potraw.
| Nr art.: | MM-215968 |
|---|---|
| Zawartość: | 360 g |
| EAN: | 4104420240780 |
| Numer producenta: | 215968 |
| Marki: | Alnatura |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 222 / 53 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 11 g |
| w tym cukier | 11 g |
| substancje balastowe | 2,2 g |
| białko | 0,5 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Bio mus jabłkowy - porzeczka i malina
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.