Alnatura Bio mus jabłkowy gujawa, mango, marakuja, 360 g
Przysmak do jedzenia prosto ze słoika oraz udoskonalania innych potraw
9,99 zł
(27,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
-
-
Alnatura
Bioland mus jabłkowy
Tylko jabłka, nic więcej
8,99 zł(12,84 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy z bananem
Do wszechstronnego zastosowania w kuchni
6,99 zł(19,42 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy z morelą
100% owoców i przyjemności
7,99 zł(22,19 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus owocowy z pigwy i gruszki z bananem
Bez klasycznego jabłka
8,99 zł(24,97 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy - porzeczka i malina
100 % owoców
9,99 zł(27,75 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Mus owocowy z tropikalnymi owocami
- Smakuje czysty lub jako dodatek
- Bez dodatku cukru
Opis
Smakuje prawie tak dobrze, jak własnej produkcji: pyszny, ekologiczny mus jabłkowy marki Alnatura przypomina babciny wyrób, jednak zaskakuje tropikalnymi nutami - dzięki gujawie, mango i marakui! Można rozkoszować się nim jedząc prosto ze słoika albo dodać do jogurtu, ryżu na mleku, kremów czy ciast oraz można używać go jak dżemu. Owoce są naturalnie słodkie, dlatego produkt powstał bez dodatku cukru, a wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych upraw.
| Nr art.: | MM-215780 |
|---|---|
| Zawartość: | 360 g |
| EAN: | 4104420214484 |
| Numer producenta: | 215780 |
| Marki: | Alnatura |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Pochodzenie: | Niemcy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Właściwości: | bez dodatku cukru |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 209 / 50 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 11 g |
| w tym cukier | 11 g |
| substancje balastowe | 2,2 g |
| białko | 0,5 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
1 ocena klienta po polski dla Alnatura Bio mus jabłkowy gujawa, mango, marakuja
3 recenzje klientów w innym języku
| 5 gwiazdek | | 3 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 1 | (25%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
4 oceny
1 Opinie o produkcie, język: polski
3 recenzje klientów w innym języku
-
Czy ta ocena była pomocna? (0) (0)
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.
oceniony 5 z 5 gwiazd.
Ms
Bardzo przyjemny w smaku mus, bardzo dobrze zrównoważony smak, czuć każdy z owoców