Alnatura Filety z tuńczyka w sosie własnym, 160 g
Mało składników, pełnia smaku
14,99 zł
(93,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Zrównoważone filety z tuńczyka
- Łowione ręcznie w delikatny sposób
- Mało składników
Podobne produkty
Opis
Filety z tuńczyka w sosie własnym marki Alnatura oferują czystą przyjemność z jedzenia ryb. Ta dzika ryba w jakości Naturland jest łowiona ręcznie w Atlantyku. Delikatne filety można spożywać bezpośrednio. Ponadto idealnie nadają się do sałatek, dań z makaronem lub kreatywnych nadzień.
Składniki
70 % Tuńczyk Bonito, woda, sól morska
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 498 / 119 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| substancje balastowe | 0,5 g |
| białko | 28 g |
| sól | 0,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Filety z tuńczyka w sosie własnym
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.