Ankerkraut Przyprawa do frytek "jak na basenie", 150 g
Letnia atmosfera w ogrodzie i przy basenie
25,99 zł
(173,27 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- 2 łyżki na 500 g ziemniaków
- Z solą morską
- Frytki i wspomnienia z dzieciństwa
Pasujące produkty
Opis
Przenieś niepowtarzalne uczucie dnia spędzonego na plaży prosto do domu, na własny basen. Dzięki tej mieszance przypraw frytki będą smakować tak, jak zapamiętałeś je z tekturowego talerzyka na odkrytym basenie - gorące, pikantne i po prostu pyszne. Czy to po kąpieli, czy jako przekąska w ogrodzie, ta mieszanka przywoła wspomnienia z dzieciństwa z każdą porcją frytek.
| Nr art.: | AK-4062988019036 |
|---|---|
| Zawartość: | 150 g |
| EAN: | 4062988019036 |
| Numer producenta: | 4062988019036 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Może zawierać śladowe ilości: | L - seler |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
sól morska, surowy cukier trzcinowy, papryka słodka, proszek curry (kurkuma (Curcuma longa), kolendra, nasiona gorczycy, Nasiona kozieradki, sól, Chilli, czosnek), Cebula, czosnek, kurkuma (Curcuma longa)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 293 / 70 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 14 g |
| w tym cukier | 12 g |
| białko | 1,3 g |
| sól | 80,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Przyprawa do frytek "jak na basenie"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.