Ankerkraut Przyprawa do placków ziemniaczanych, 120 g
Klasyka zinterpretowana na nowo
23,99 zł
(199,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Z solą morską i gałką muszkatołową
- 3-4 łyżeczki na 500 g ziemniaków
- Idealna do ulubionych placków
Pasujące produkty
Opis
Jeśli chcesz przygotować chrupiące placki ziemniaczane w szwajcarskim stylu, ta mieszanka przypraw będzie idealnym wyborem. Połączenie soli morskiej, białego pieprzu, cebuli i gałki muszkatołowej doskonale podkreśla smak grubo startych ziemniaków smażonych na maśle na złocisty, chrupiący kolor. Wystarczy kilka łyżeczek na porcję, aby stworzyć wyjątkowe placki ziemniaczane, które można dowolnie uzupełnić boczkiem lub cebulą.
| Nr art.: | AK-4062988008955 |
|---|---|
| Zawartość: | 120 g |
| EAN: | 4062988008955 |
| Numer producenta: | 4062988008955 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Może zawierać śladowe ilości: | L - seler, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
68 % sól morska, Cebula, biały pieprz, gałka muszkatołowa
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 435 / 104 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,1 g |
| węglowodany | 15 g |
| w tym cukier | 13 g |
| białko | 3,2 g |
| sól | 64,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Przyprawa do placków ziemniaczanych
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.