Creamy Peach - herbata Oolong, puszka, 140 g
Delikatny oolong i kremowa wanilia
59,00 zł
(421,43 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Brzoskwinia, aromat i równowaga
- Około 70 filiżanek w opakowaniu chroniącym aromat
- Gładka, harmonijna i pełna charakteru
Pasujące produkty
Opis
Jako półfermentowany specjał, ten oolong łączy w sobie delikatną świeżość zielonej herbaty z aromatyczną głębią czarnej herbaty. Uszlachetniona kremową wanilią i delikatną nutą brzoskwini, tworzy harmonijną mieszankę, która zapewnia relaksujące chwile w codziennym życiu. Wysokiej jakości puszka chroni smak, dzięki czemu każda filiżanka tej wyjątkowej herbaty pozostaje orzeźwiającym doświadczeniem.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 33 / 8 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 1,6 g |
| w tym cukier | 1,3 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Składniki
Herbata oolong, aromaty, 0,5 % Kawałki brzoskwini (brzoskwinia, mąka ryżowa), płatki nagietka
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Creamy Peach - herbata Oolong, puszka
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.