Herbaty, czekolada do picia i inne napoje od Bake Affair

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Herbaty, czekolada do picia i inne: 1 - 30 z 42 artykułów

Bake Affair Czekolada do picia Gold

Bake Affair Czekolada do picia Gold, 60 g

  • Gorzka czekolada
  • Z jadalnym złotem
  • Delikatny aromat kwiatów
29,99 zł (499,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Czekolada do picia Marshmallow

Bake Affair Czekolada do picia Marshmallow, 60 g

  • Idealne połączenie
  • Prosta w przygotowaniu
  • Minimum 33,6% zawartości kakao
29,99 zł (499,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata "Trick or Treat"

Bake Affair Herbata "Trick or Treat", 110 g

  • Smak dyni i marshmallow
  • Z ciepłymi przyprawami
  • Można pić na ciepło lub na zimno
49,99 zł (454,45 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Czekolada do picia z kolorowymi czekoladkami "Mały człowiek, duże marzenia"

Bake Affair Czekolada do picia z kolorowymi czekoladkami "Mały człowiek, duże marzenia", 60 g

  • Z kolorowymi czekoladkami, drażetkami
  • Bez sztucznych barwników
  • Szczególnie czekoladowa
28,38 zł 29,99 zł (473,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata, żelek Miś - "Dla Ciebie"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Dla Ciebie", 10 g

  • Z napisem "hab dich lieb!" ("Kocham Cię")
  • Dla 1-2 gorących napojów
  • Również na przekąskę
11,83 zł 12,99 zł (1 183,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Czekolada do picia malinowa

Bake Affair Czekolada do picia malinowa, 60 g

  • Biała czekolada
  • 25% zawartości kakao
  • Wyśmienicie owocowa
29,99 zł (499,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Czekolada do picia Marshmallow "Żyj, śnij i błyszcz"

Bake Affair Czekolada do picia Marshmallow "Żyj, śnij i błyszcz", 60 g

  • Udekorowana piankami marshmallows
  • Bez sztucznych aromatów
  • Idealna na prezent
29,99 zł (499,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata, żelek Miś - "Be my Sweetheart"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Be my Sweetheart", 10 g

  • Dla 1-2 gorących napojów
  • Z napisem "Hab dich lieb" ("Kocham Cię")
  • Może być również spożywana bezpośrednio
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata, żelek Miś - "Dla najlepszej mamy"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Dla najlepszej mamy", 10 g

  • Na prezent dla mamy
  • Z napisem "Hab dich lieb" ("Kocham Cię")
  • Może być również spożywana bezpośrednio
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata, żelek Miś - "Żyj, śnij i błyszcz"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Żyj, śnij i błyszcz", 10 g

  • Jako gorący napój lub przekąska
  • Z napisem "hab dich lieb!" ("Kocham Cię")
  • Smakuje młodym i starszym
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata, żelek Miś - Jesteś wyjątkowy

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ Jesteś wyjątkowy, 10 g

  • Do rozpuszczenia w gorącej wodzie
  • Również do zjedzenia
  • Słodki upominek
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata, żelek Miś - "Sięgnij gwiazd"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Sięgnij gwiazd", 10 g

  • Słodki prezent
  • Z napisem "Du bist toll" ("Jesteś wspaniały")
  • Smakuje młodym i starszym
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata, żelek Miś

Bake Affair Herbata, żelek Miś, 10 g

  • Na 1 gorący napój
  • Również na przekąskę
  • Idealnie nadaje się na prezent
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata, żelek Miś - Jesteś silny jak niedźwiedź

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ Jesteś silny jak niedźwiedź, 10 g

  • Smak truskawkowy
  • Do rozpuszczenia lub jako przekąska
  • Idealna jako drobny upominek
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata, żelek Miś - "Nie bój się marzyć"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Nie bój się marzyć", 10 g

  • Na 1-2 gorące napoje
  • Z napisem "Du bist besonders" ("Jesteś kimś wyjątkowym")
  • Idealny pomysł na prezent
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata, żelek Miś - "Nasz mały cud"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Nasz mały cud", 10 g

  • Dla 1-2 gorących napojów
  • Z napisem "Hab dich lieb" ("Kocham Cię")
  • Może być również spożywana bezpośrednio
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ice-Tea, herbata mrożona - Daily dose of sunshine

Bake Affair Ice-​Tea, herbata mrożona -​ Daily dose of sunshine, 25 g

  • Smak lodów i Matcha
  • Owocowo-tropikalna
  • Można pić na ciepło i na zimno
19,99 zł (799,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata w torebce - "Driving home for Christmas"

Bake Affair Herbata w torebce -​ "Driving home for Christmas", 25 g

  • Ze słodkimi nutami miodu
  • Lekko orzechowy smak
  • Idealna na mały prezent
19,99 zł (799,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata w torebce - Dobrze, że jesteś

Bake Affair Herbata w torebce -​ Dobrze, że jesteś, 30 g

  • Smak malin i wanilii
  • Idealna na mały podarunek
  • Idealna na krótkie przerwy
18,62 zł 19,99 zł (620,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ice-Tea, herbata mrożona - Señorita Sandía

Bake Affair Ice-​Tea, herbata mrożona -​ Señorita Sandía, 25 g

  • Smak wiśni i kiwi
  • Można pić na ciepło i na zimno
  • Z mango, jabłkiem i melonem
19,99 zł (799,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata w torebce - Małe podziękowanie

Bake Affair Herbata w torebce -​ Małe podziękowanie, 30 g

  • Smak malinowo-waniliowy
  • Z hibiskusem i owocami róży
  • Podarunek pełen miłości
18,62 zł 19,99 zł (620,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ice-Tea, herbata mrożona - Tropical Escape

Bake Affair Ice-​Tea, herbata mrożona -​ Tropical Escape, 25 g

  • Smak ananasa i kokosa
  • Idealna na gorące letnie dni
  • Można również pić na ciepło
19,99 zł (799,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata w torebce - Dla najlepszego taty

Bake Affair Herbata w torebce -​ Dla najlepszego taty, 30 g

  • Z ananasem i papają
  • Upominek wyrażający miłość
  • Można ją również pić w postaci mrożonej herbaty
19,47 zł 20,99 zł (649,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata w torebce - Ho, ho, holy night

Bake Affair Herbata w torebce -​ Ho, ho, holy night, 30 g

  • Smak napoju Feuerzangenbowle
  • Zimowa przyprawa
  • Owocowe aromaty
19,99 zł (666,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ice-Tea, herbata mrożona - Take me to paradise

Bake Affair Ice-​Tea, herbata mrożona -​ Take me to paradise, 25 g

  • Smak brzoskwini i melona
  • Z hibiskusem i papają
  • Przyjemnie orzeźwiająca
19,99 zł (799,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata w torebce - Dziś czuję się silny jak niedźwiedź

Bake Affair Herbata w torebce -​ Dziś czuję się silny jak niedźwiedź, 25 g

  • Smak ananasa i mięty
  • Z nagietkiem i truskawkami
  • Można pić na ciepło i na zimno
19,99 zł (799,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata, żelek Miś - "Moja ulubiona osoba"

Bake Affair Herbata, żelek Miś -​ "Moja ulubiona osoba", 10 g

  • Dla 1-2 gorących napojów
  • Może być również spożywana bezpośrednio
  • Z napisem "Du bist besonders" ("Jesteś kimś wyjątkowym")
12,99 zł (1 299,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata w torebce - Bądź odważny, wspaniały - bądź sobą

Bake Affair Herbata w torebce -​ Bądź odważny, wspaniały -​ bądź sobą, 30 g

  • Smak popcornu truskawkowego
  • Idealna dla małych odkrywców
  • Z malinową nutą wanilii
19,99 zł (666,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bake Affair Herbata w torebce - Dla Ciebie

Bake Affair Herbata w torebce -​ Dla Ciebie, 30 g

  • Smak maliny i wanilii
  • Mały podarunek
  • Szczególnie owocowa
19,99 zł (666,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbata w torebce - "Żyj, śnij i błyszcz"

Bake Affair Herbata w torebce -​ "Żyj, śnij i błyszcz", 25 g

  • Z ananasem i pitaja
  • Szczególnie aromatyczne nuty
  • Idealna jako prezent pełen miłości
19,99 zł (799,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października