Prezentacja marki Staud’s

Prezentacja marki Staud’s

Według własnych oświadczeń tajemnica tradycyjnej austriackiej firmy rodzinnej polega na tym, że jej nie ma. Niezrównana przyjemność, jaką oferują produkty Staud's, jest osiągana dzięki najważniejszemu credo o najwyższej jakości. Przyjemność jest niekwestionowana, o czym świadczą słodko-kwaśne przysmaki o charakterystycznym smaku. Marka Staud's oznacza jakość i czystą rozkosz, a dzięki swojej długiej historii w wyjątkowy sposób łączy tradycję z nowoczesnością.

Prawdziwa austriacka saga rodzinna

Firma ma niezwykle długą historię. Została założona w Austro-Węgrzech w 1883 roku. W tym czasie była to hurtownia owoców i warzyw, która znajdowała się w samym środku przesiąkniętego tradycją Wiener Brunnenmarkt - lokalizacja ta pozostaje niezmienna od bardzo dawna.

Z pokolenia na pokolenie przekazywano wiedzę, lecz nie tylko to, ale także pasję do rzemiosła i obcowania z naturą. Te wartości w połączeniu z ambicją, innowacyjnymi pomysłami i umiejętnościami handlowymi zapewniają firmie sukcesy do dziś.

W 1971 roku Hans Staud przejął interes ojca. Firma została przeniesiona do dzielnicy ttakring w Wiedniu, gdzie specjalizowała się w przetwórstwie warzyw i owoców. Zaczęło się od ogórków i kompotu z moreli. Sukces pojawił się szybko. Obecnie oferowanych jest ponad 200 różnych rodzajów kwaśnych i słodkich przysmaków.

Sklep na Brunnenmarkt jest nadal częścią firmy Znajduje się tam znany koneserom Pawilon Staud's.

Różnorodność produktów

Produkty firmy Staud's są bardzo wysokiej jakości. Osiąga się to poprzez ścisłe przestrzeganie prawa czystości. Owoce przetwarzane są bez dodatków. W ten sposób powstają prawdziwe przysmaki o niepowtarzalnym smaku.

Dziś Staud's oferuje szeroką gamę produktów, od syropów owocowych i kompotów po dżemy i kwaśne warzywa. Znakiem rozpoznawczym produktów Staud's, obecnie nie do pomylenia, jest ośmiokątny słoik z czarną nakrętką. Wykwintne i pyszne kreacje najwyższej jakości nie są już sprzedawane tylko w Austrii, ale eksportowane na cały świat. Firma wyrobiła sobie markę od Tokio po Nowy Jork.

W Piccantino mamy zarówno kwaśne, jak i słodkie pokusy od Staud's. Tutaj znajdziesz naszą ofertę.