BioArt Bio Chipsy ziemniaczane Papryka, 100 g
Pikantna przekąska z delikatną nutą papryki
20,99 zł
(209,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Łagodnie wyrazisty smak
- Chrupiące i złociste
- Wegańska receptura
Pasujące produkty
Opis
Te ekologiczne chipsy ziemniaczane powstają z wyselekcjonowanych ziemniaków przetwarzanych razem ze skórką. Delikatnie pieczone na złocisty kolor w ekologicznym oleju słonecznikowym zachowują naturalny smak ziemniaków oraz przyjemnie chrupiącą teksturę. Doprawienie papryką nadaje im łagodnie pikantny aromat i sprawia, że są popularną przekąską na każdą okazję.
| Nr art.: | BIOG-332856 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9006241302089 |
| Numer producenta: | 332856 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1997 / 477 kj / kcal |
| tłuszcz | 24 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,6 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 2,1 g |
| substancje balastowe | 5,2 g |
| białko | 5,9 g |
| sól | 1,4 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Chipsy ziemniaczane Papryka
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.