BioArt Bio Chipsy ziemniaczene Sól morska, 100 g
Klasyczne chipsy z ekologicznych ziemniaków
20,99 zł
(209,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Chrupiące i złociste
- Z delikatną solą morską
- Delikatnie pieczone ze skórką
Pasujące produkty
Opis
Do przygotowania tych ekologicznych chipsów ziemniaczanych wykorzystuje się starannie wybrane ziemniaki przetwarzane razem ze skórką. Pieczone w ekologicznym oleju słonecznikowym nabierają złocistego koloru i chrupiącej konsystencji z pełnym aromatem ziemniaków. Dzięki delikatnemu procesowi produkcji ich naturalny smak zostaje doskonale zachowany. Całość dopełnia subtelna sól morska, dzięki której są klasyczną przekąską na każdą okazję.
| Nr art.: | BIOG-332840 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9006241302058 |
| Numer producenta: | 332840 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po użyciu należy ponownie zamknąć opakowanie, Przechowywać w suchym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2018 / 482 kj / kcal |
| tłuszcz | 25 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,7 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| białko | 5,6 g |
| sól | 1,2 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Chipsy ziemniaczene Sól morska
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.