BioArt Bio Czekolada "Dla najlepszego taty", 70 g
Intensywna przyjemność kakao w najczystszej postaci
39,99 zł
(571,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Intensywny smak kakao
- Zrównoważona goryczka
- Czysty i naturalny smak
Pasujące produkty
Opis
Ta czekolada wyróżnia się wyraźnym, intensywnym smakiem kakao oraz harmonijną goryczką. Starannie wyselekcjonowana gorzka czekolada zachwyca swoim intensywnym charakterem i czystą przyjemnością smaku. Idealna dla wszystkich ojców, którzy cenią proste i wysokiej jakości czekoladowe chwile przyjemności.
| Nr art.: | BIOG-325726 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006241310671 |
| Numer producenta: | 325726 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2428 / 580 kj / kcal |
| tłuszcz | 44 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 28 g |
| węglowodany | 34 g |
| w tym cukier | 28 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 6,8 g |
| sól | 0,02 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Czekolada "Dla najlepszego taty"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.