BioArt Bio Czekolada "Herzlichen Glückwunsch" ("Gratulacje"), 70 g
Chrupiąca przyjemność z kremową słodyczą
39,99 zł
(571,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Delikatna biała czekolada
- Z chrupkami ryżowymi
- Kremowa i słodka
Pasujące produkty
Opis
Ta czekoladowa kompozycja łączy delikatnie rozpływającą się białą czekoladę z chrupiącymi chrupkami ryżowymi. Połączenie kremowej słodyczy i subtelnej chrupkości zapewnia harmonijne i różnorodne doznania smakowe. Idealna jako prezent dla wszystkich, którzy szczególnie lubią czekoladę z chrupiącą teksturą.
| Nr art.: | BIOG-325739 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006241310633 |
| Numer producenta: | 325739 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2428 / 580 kj / kcal |
| tłuszcz | 38 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 24 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym cukier | 54 g |
| białko | 6,1 g |
| sól | 0,22 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Czekolada "Herzlichen Glückwunsch" ("Gratulacje")
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.