Davert Bio wegańskie kawałki na bazie białka grochu, 100 g
Sprężysty zamiennik mięsa z grochu i bobu
13,99 zł
(139,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Białko roślinne
- Idealne do gyrosa i dań typu stir-fry
- Bezglutenowe, wegańskie i łatwe do marynowania
Podobne produkty
Opis
Odkryj idealną bazę do dań roślinnych! Te organiczne veggie chunks to doskonała alternatywa dla mięsa o strukturze przypominającej mięso.
Świetnie chłoną przyprawy i sprawdzają się w wielu daniach – od gyrosu po gulasz.
Przygotowanie:
- Zalać 4-krotną ilością wrzątku.
- Odstawić na 10 minut.
- Odcedzić i podsmażyć.
- Dokładnie ugotować przed spożyciem.
| Nr art.: | XEC-URT-43712 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 4019339437124 |
| Numer producenta: | 43712 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1398 / 334 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,8 g |
| węglowodany | 12 g |
| w tym cukier | 2,6 g |
| substancje balastowe | 18 g |
| białko | 53 g |
| sól | 1,3 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio wegańskie kawałki na bazie białka grochu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.