BioArt Bio Lizak owocowy FRULU, 62,50 g
Naturalna owocowa przyjemność w kolorowych wariantach
19,99 zł
(319,84 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Kilka wariantów smakowych
- Z syropem z agawy
- Dla dużych i małych
Pasujące produkty
Opis
Te ekologiczne lizaki owocowe powstają z niewielu starannie dobranych składników i zachwycają naturalnym, owocowym smakiem. Dzięki syropowi z agawy, ekstraktom owocowym i naturalnym aromatom oferują słodką owocową przyjemność dla dużych i małych. Mieszanka różnych smaków zapewnia różnorodność dla każdego gustu.
| Nr art.: | BIOG-180367 |
|---|---|
| Zawartość: | 62,50 g |
| EAN: | 9006241313306 |
| Numer producenta: | 180367 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1591 / 380 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 94 g |
| w tym cukier | 59 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,2 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Lizak owocowy FRULU
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.