BioArt Bio Sos Barbecue, 250 ml
Wyrazisty smak do grilla i kuchni
30,99 zł
(123,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Dymny, wyrazisty smak
- Z owocowym koncentratem pomidorowym
- Wszechstronne zastosowanie
Pasujące produkty
Opis
Ten ekologiczny sos barbecue łączy owocowy koncentrat pomidorowy z delikatną słodyczą i przyjemnie dymną nutą przypraw. Dzięki temu zachwyca pełnym smakiem, który doskonale pasuje do grillowanych potraw, przekąsek oraz kreatywnych sosów. Idealnie sprawdza się również jako baza do marynat i dipów.
| Nr art.: | BIOG-306642 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301501 |
| Numer producenta: | 306642 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | Ilość |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 599 / 143 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,01 g |
| węglowodany | 33,1 g |
| w tym cukier | 30 g |
| białko | 1,1 g |
| sól | 2,83 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Sos Barbecue
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.