BioArt Bio Sos Curry-Mango, 250 ml
Owocowo-pikantny sos do wielu potraw
30,99 zł
(123,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Łagodnie aromatyczny smak
- Wyprodukowany z ekologicznych składników
- Kremowa konsystencja
Pasujące produkty
Opis
Ten ekologiczny sos curry-mango łączy naturalną słodycz dojrzałego mango z delikatną nutą curry. Dzięki temu powstaje kremowy i harmonijny sos o egzotycznym smaku. Doskonale pasuje do dań z ryżu, warzyw, potraw z grilla oraz jako dip do przekąsek.
| Nr art.: | BIOG-306643 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301525 |
| Numer producenta: | 306643 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
woda[1], olej rzepakowy[1], surowy cukier trzcinowy[1], 8 % puree z mango[1], ocet jabłkowy[1], Skoncentrowana pasta pomidorowa[1], skrobia kukurydziana[1], 1,8 % curry[1], sól kamienna[1], Morele, Cebula[1], czerwone wino [1], serwatka w proszku wzbogacona białkiem, przyprawy[1], koncentrat soku z cytryny[1], zagęszczacz (guma guar[1])
- z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1260 / 301 kj / kcal |
| tłuszcz | 23,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,6 g |
| węglowodany | 21,1 g |
| w tym cukier | 16,5 g |
| białko | 0,8 g |
| sól | 1,94 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Sos Curry-Mango
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.