BioArt Bio Sos Sweet Chili, 250 ml
Słodko-pikantny sos o azjatyckim charakterze
30,99 zł
(123,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Słodko-pikantny smak
- Wszechstronne zastosowanie
- Z owocową nutą
Pasujące produkty
Opis
Ten ekologiczny sos sweet chili łączy owocową słodycz z przyjemnie pikantną ostrością. Dzięki temu zachwyca harmonijnym aromatem o azjatyckim charakterze. Doskonale sprawdza się jako dip, dodatek do sajgonek, warzyw oraz do wzbogacania dań z woka.
| Nr art.: | BIOG-321236 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301556 |
| Numer producenta: | 321236 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 557 / 133 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,01 g |
| węglowodany | 26,5 g |
| w tym cukier | 23,2 g |
| białko | 0,4 g |
| sól | 2,4 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Sos Sweet Chili
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.