BioKing Stewia 1:1 słodzik w proszku, 750 g

Glikozydy stewiolowe z liści stewii

78,00 zł

(104,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealna alternatywa dla cukru stołowego
  • Bez substancji syntetycznych

Kupowane często z Willi Dungl Bio ziołowy ogród - koper włoski, anyż, kminek, 20 torebek herbaty (45 g)

BioKing Stewia 1:1 słodzik w proszku, 750 g 78,00 zł (104,00 zł / kg)
Willi Dungl Bio ziołowy ogród - koper włoski, anyż, kminek, 20 torebek herbaty (45 g) 14,99 zł (333,11 zł / kg)
Cena całkowita: 92,99 zł
Opis

Stewia znana jest z niskiej wartości kalorycznej i jest często stosowana w celu zastąpienia sacharozy i zaoszczędzenia kalorii tradycyjnego cukru stołowego.

Uwaga dla alergików:
Może zawierać śladowe ilości glutenu, orzechów, soi i sezamu ze względu na produkcję.

Nr art.: XAY-PL-200804
Zawartość: 750 g
EAN: 9120013230490
Numer producenta: 200804
Marki: BioKing
Może zawierać śladowe ilości: A - gluten, F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 0,8 / 0,2 kj / kcal
tłuszcz <0,1 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 g
węglowodany <0,3 g
  w tym cukier <0,3 g
substancje balastowe <0,1 g
białko <0,05 g
sól 0 g
Składniki

Erytrytol, glikozydy stewiolowe

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austria, office@bioking.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BioKing Stewia 1:1 słodzik w proszku

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder