Corny - batoniki musli dla łasuchów i smakoszy

Filtrowanie i sortowanie

Ceny
Filtr

Corny: 9 artykułów

Corny Batonik czekoladowo-bananowy

Corny Batonik czekoladowo-​bananowy, 150 g

  • Czekolada, banany i zboża
  • Wyśmienicie słodki i delikatnie prażony
  • Idealny w drodze
11,99 zł (79,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Corny Batonik truskawkowo-jogurtowy

Corny Batonik truskawkowo-​jogurtowy, 150 g

  • Truskawki, jogurt i miód
  • Słodkie i chrupiące
  • Idealne w drodze
11,99 zł (79,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Corny Batonik jabłkowy

Corny Batonik jabłkowy, 150 g

  • Chrupiąca i delikatna konsystencja
  • Z delikatnym jabłkowym smakiem
  • Do szkoły, pracy lub w podróży
11,99 zł (79,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Corny Batonik czekoladowy, Free

Corny Batonik czekoladowy, Free, 120 g

  • Bez dodatku cukru
  • Z 33% mąki pełnoziarnistej
  • Delikatny czekoladowy smak
11,99 zł (99,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Corny Batonik kokosowy

Corny Batonik kokosowy, 150 g

  • Pyszny kokosowy smak
  • Uszlachetniony mleczną czekoladą
  • Idealne pomiędzy posiłkami
11,99 zł (79,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Corny Batonik z ciemną czekoladą

Corny Batonik z ciemną czekoladą, 138 g

  • Z delikatną ciemną czekoladą
  • Wyśmienite płatki zbożowe
  • Na głód pomiędzy posiłkami
11,99 zł (86,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nussvoll - batonik z 3 rodzajami orzechów i karmelem

Corny nussvoll -​ batonik z 3 rodzajami orzechów i karmelem, 96 g

  • Orzech ziemny, migdał i orzech laskowy
  • Uszlachetniony pysznym karmelem
  • Z ponad 50% zawartością orzechów
11,99 zł (124,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Corny Batonik czekoladowy

Corny Batonik czekoladowy, 150 g

  • Połączenie płatków zbożowych i czekolady
  • Bez barwników
  • Idealne w podróży
11,99 zł (79,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nussvoll - batonik z orzeszkami ziemnymi i mlekiem

Corny nussvoll -​ batonik z orzeszkami ziemnymi i mlekiem, 96 g

  • Chrupiąca i delikatna przyjemność
  • Ponad 50% orzechów
  • Bez barwników
11,99 zł (124,90 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Pyszna alternatywa dla tradycyjnych batoników czekoladowych nazywa się Corny: chrupiący batonik musli z różnych rodzajów zboża, delikatnie prażonych, ze słodką nutą miodu. Polewa czekoladowa i truskawkowo-jogurtowa to niepowtarzalny aromat - idealny w drodze albo rano, gdy nie masz czasu na miseczkę musli! Przekąska jest produkowana w Niemczech i sprzedawana od 1984 roku. Pomysł na tę przekąskę pochodzi z USA i Kanady.