Davert Bio biały ryż długoziarnisty w torebkach do gotowania, 500 g
Czysta przyjemność w mgnieniu oka
14,99 zł
(29,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Jakość Demeter i Fairtrade
- Gotowy w 10 minut
- Uniwersalne zastosowanie
Podobne produkty
Opis
Organiczny ryż biały długoziarnisty pochodzi z indyjskiego projektu "Khaddar" i jest uprawiany zgodnie z najsurowszymi wytycznymi Demeter, dzięki czemu z każdym kęsem wspierasz uczciwe warunki.
Rezultat w garnku jest równie imponujący: ryż o delikatnym smaku i doskonałej konsystencji, który wzbogaca curry, frytki warzywne i miski. Dzięki pakietowi XL w torbie do gotowania możesz cieszyć się najwyższą jakością bez stresu i z dobrym samopoczuciem.
Błyskawiczne przygotowanie:
- Zagotować 1 litr wody z odrobiną soli.
- Włożyć torebkę do gotowania, przykryć i gotować na wolnym ogniu przez 10 minut.
- Wyjąć za pętlę, odcedzić, rozciąć i cieszyć się!
| Nr art.: | XEC-URT-21913 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339219133 |
| Numer producenta: | 21913 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż długoziarnisty[1]
- Z rolnictwa biodynamicznego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1465 / 350 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 78 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 2,1 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio biały ryż długoziarnisty w torebkach do gotowania
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.