Davert Bio Chili sin Carne, 340 g
Pikantna przyjemność Tex-Mex
16,99 zł
(49,97 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Ogniste chili z białkiem z grochu
- Z delikatnym ryżu pełnoziarnistym
- Wegańskie i w praktycznym słoiku
Podobne produkty
Opis
Ta wegańska interpretacja klasycznego Chili con Carne łączy owocowe pomidory, fasolę kidney i kukurydzę z pikantnym chili, tworząc intensywne doznania smakowe!
Granulat z grochu zapewnia idealną teksturę, a aromatyczny pełnoziarnisty ryż doskonale dopełnia całość. Dzięki przyjemnej ostrości to chili jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy lubią wyraziste smaki i cenią szybkie, wysokiej jakości dania bio. Wystarczy podgrzać i cieszyć się smakiem!
Przygotowanie:
- Dobrze wstrząsnąć i odkręcić pokrywkę.
- Podgrzać w garnku lub wstawić do mikrofalówki na 3 minuty przy mocy 600 W.
| Nr art.: | XEC-URT-64199 |
|---|---|
| Zawartość: | 340 g |
| EAN: | 4019339641996 |
| Numer producenta: | 64199 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
woda pitna, 25 % pomidory[1], 11 % fasola nerkowata[1], 9,3 % koncentrat pomidorowy[1], papryka[1], 4 % ryż brązowy, długoziarnisty[1], Cebula[1], 3,8 % kukurydza[1], 2,8 % teksturowane białko grochu[1] (koncentrat białka grochu[1], sól), sól morska, surowy cukier trzcinowy[1], skrobia kukurydziana[1], zagęszczacz (guma guar[1]), olej słonecznikowy[1], czosnek[1], kakao w proszku[1], kminek zwyczajny[1], Chilli[1], kolendra[1], oregano[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 281 / 67 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukier | 3,2 g |
| substancje balastowe | 3,1 g |
| białko | 3,7 g |
| sól | 1,1 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio Chili sin Carne
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.