Herbaria Moon Milk - AJURWERDYJSKI NAPÓJ NA SEN

Herbaria Moon Milk - AJURWERDYJSKI NAPÓJ NA SEN

Gwiazdy Hollywood, smakosze i fani zdrowia polegają na Moon Milk, aby dotrzeć do królestwa snów.

Napój na słodkie sny, miłość i dobry nastrój: pyszne rodzaje Moon Milk w pastelowych kolorach i pełne zdrowych przypraw. Wersja Sweet Dreams przyjemnie smakuje cynamonem i kakao, Love to owocowe jagody i maca, a w Good Mood kurkuma współgra z delikatną, słodką lucumą - wszystkie składniki oczywiście jak zawsze w Herbaria, w doskonałej jakości ekologicznej.

Klasyczny przepis: Zagotuj 150 mleka, napoju owsianego (inne napoje roślinne), dodaj torebkę Moon Milk, wymieszaj trzepaczką. Jeszcze łatwiej: spień spieniaczem do mleka! Jeśli chcesz, możesz lekko osłodzić Moon Milk, np. z syropem klonowym lub miodem.

Moc przypraw ajurwedyjskich
Każde Moon Milk zawiera inne składniki, które mogą mieć zbawienny wpływ na ciało i umysł - zgodnie z tradycją klasycznego Moon Milk z Indii. Tego typu mleko z ajurwedyjskimi przyprawami i miodem znane jest od wieków ze swojego uspokajającego, odstresowującego działania. Zapewnia to przede wszystkim przyprawa Ashwagandha, zwana także witanią ospałą, czyli mosny Adaptogen, który występuje również we wszystkich odmianach Herbaria Moon Milk. Sprzyja zasypianiu i koncentracji.

Co to są adaptogeny?
W medycynie naturalnej kilka ziół, przypraw, grzybów lub korzeni jest znanych jako adaptogeny. Działają zawsze w organizmie dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dostarczają energii, gdy jest potrzebna. Zgodnie z naukami ajurwedy i innymi tradycyjnymi metodami leczenia, równoważą wszystkie funkcjonalne systemy organizmu, stabilizują je i stymulują zdolności samoleczenia. Ciało i psychika wchodzą w stan równowagi i mogą lepiej radzić sobie z wyzwaniami i stresem. Do ważnych adaptogenów należą kurkuma, ashwagandha, maca i imbir. Są również częścią naszych wersji Moon Milk.

Napój przyciągający wzrok
Niezależnie od tego, czy jest to przytulny kakaowy brąz, pobudzający róż czy intensywna pomarańcza - odmiany Moon Milk od Herbaria również są przyjemne dla oka. Kreacje spienione mlekiem roślinnym przypominają cappuccino, w pastelowych kolorach - wykonane z naturalnych roślinnych barwników. Na widok napoju pojawia się relaks i harmonia.

Firma
Manufaktura Herbaria Kräuterparadies GmbH od 100 lat działa w sposób zrównoważony i neutralny dla klimatu.