Davert Bio chleb słonecznikowy, 500 g
Pełnoziarnista przyjemność z dodatkową soczystością
13,99 zł
(27,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyraźna struktura i soczystość
- Łagodne, pełnoziarniste żyto
- Receptura wegańska
Podobne produkty
Opis
Poznaj idealne połączenie żytniego śrutu i pestek słonecznika! Ten organiczny chleb słonecznikowy zachwyca łagodnym smakiem i przyjemną soczystością.
Doskonale sprawdzi się na śniadanie, jako dodatek do sałatek lub przekąska – pełnia smaku i jakości organicznej na co dzień.
| Nr art.: | XEC-URT-67146 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339671467 |
| Numer producenta: | 67146 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 829 / 198 kj / kcal |
| tłuszcz | 4 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 30 g |
| w tym cukier | 3,5 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 4,9 g |
| sól | 1,1 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio chleb słonecznikowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.