Davert Bio czarna fasola, 500 g
Delikates dla egzotycznych chwil
14,99 zł
(29,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Orzechowy, wyrazisty smak
- Miękka konsystencja
- Idealna do wilgotnych wypieków wegańskich
Podobne produkty
Opis
Wnieś autentyczny smak Ameryki Łacińskiej prosto do swojej kuchni! Ta organiczna czarna fasola to coś więcej niż tylko dodatek – to prawdziwe gwiazdy. Dzięki swojemu wyrazistemu, korzenno-orzechowemu aromatowi i cudownie miękkiej konsystencji, nadaje wyjątkowej głębi burrito, miskom i daniom z ryżem.
Potrafią jednak zdziałać jeszcze więcej: stanowią pożywną bazę do wegańskich burgerów lub zaskakujący, sekretny składnik wilgotnych czekoladowych brownie – te małe cudeńka są mistrzami kulinarnych transformacji.
| Nr art.: | XEC-URT-46110 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339461105 |
| Numer producenta: | 46110 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Czarna fasola[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1281 / 306 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 39 g |
| w tym cukier | 3,1 g |
| substancje balastowe | 21 g |
| białko | 22 g |
| sól | <0,01 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio czarna fasola
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.