Davert Bio czerwony ryż z północnych Włoch, 250 g
Efektowny dodatek do Twojej miski!
12,99 zł
(51,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Lekko chrupiące, długie ziarna
- Łagodnie orzechowy smak
- Idealny do sałatek i dań z patelni
Podobne produkty
Opis
Poznaj wyjątkową odmianę ryżu o niepowtarzalnym charakterze! Ten czerwony ryż z północnych Włoch wyróżnia się intensywną barwą i lekko chrupiącą strukturą.
Jego delikatnie orzechowy smak doskonale pasuje do sałatek, dań warzywnych czy jako efektowny dodatek. Dzięki tej organicznej propozycji wprowadzisz różnorodność do swojej kuchni.
Wskazówki dotyczące przygotowania jako dodatek dla 2 osób:
- 125 g ryżu zagotować w 250 ml lekko osolonej wody.
- Gotować na małym ogniu przez 35 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-23801 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339238011 |
| Numer producenta: | 23801 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż średnioziarnisty[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1465 / 350 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 75 g |
| w tym cukier | 1,7 g |
| substancje balastowe | 3 g |
| białko | 7,5 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio czerwony ryż z północnych Włoch
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.