Davert Bio fasola kidney, 400 g
Mocny klasyk w kuchni Tex-Mex
7,99 zł
(19,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatnie słodki smak i miękki rdzeń
- Idealna do chilli, burrito i sałatek
- Idealna do wegańskich burgerów i pasztecików
Podobne produkty
Opis
Bez nich nie ma chili! Ta organiczna fasola kidney zachwyca głębokim czerwonym kolorem i delikatnie słodkim, lekko mącznym rdzeniem. Dzięki swojej miękkiej konsystencji jest nie tylko gwiazdą burrito i kolorowych wrapów, ale także idealną bazą do kremowych dipów lub domowych burgerów.
Te organiczne ziarna dodają treści sałatkom i wigoru gulaszom. Gotowe do użycia, stanowią doskonały zapas dla każdego, kto kocha szybką i uczciwą kuchnię roślinną!
| Nr art.: | XEC-URT-48713 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 4019339487136 |
| Numer producenta: | 48713 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
czerwona fasola[1], woda, sól
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 511 / 122 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 17 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 7,8 g |
| białko | 7,9 g |
| sól | 0,64 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio fasola kidney
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.