Davert Bio jasna pasta sezamowa - Tahin, 250 g
Kremowy, uniwersalny produkt wykonany w 100% z nasion sezamu
16,99 zł
(67,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 100% łuskane organiczne nasiona sezamu
- Wyjątkowo łagodny, orzechowy smak
- Idealna do hummusu, dipów i sosów
Podobne produkty
Opis
Odkryj łagodne smaki Orientu w swojej kuchni! To organiczne tahini o jasnym kolorze jest wytwarzane w 100% z łuskanych organicznych nasion sezamu, które są prażone bez tłuszczu i przetwarzane na jedwabiście gładką pastę. Dzięki swojemu wyjątkowo łagodnemu smakowi jest to prawdziwy wszechstronny talent: dodaje klasycznej kremowej konsystencji do hummusu i dipów, uszlachetnia dressingi i sosy lub służy jako orzechowa polewa do miseczek i owoców.
Wskazówka:
Olej orzechowy może osadzać się na powierzchni, więc dobrze wymieszaj pastę przed jedzeniem.
| Nr art.: | XEC-URT-31183 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339311745 |
| Numer producenta: | 31183 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
Sesam geröstete und geschält[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2738 / 654 kj / kcal |
| tłuszcz | 58 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 8,8 g |
| węglowodany | 3 g |
| w tym cukier | 1 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 24 g |
| sól | 0,06 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio jasna pasta sezamowa - Tahin
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.